Mehrdad Sepehrvand (mitat)

 
tr_TR
en
on
Mobile View
Desktop View
Business
1350
business, megaholdings , MLM , network marketing , direct selling , leadership , homebase business , website , dream , goals ,

Network Marketing ve birebir satış yoluyla yapılan ev eksenli işlerin yükselişi son on yıllarda oldukça belirgin bir şekilde artmıştır. Tahminlere göre 68 milyon insan farklı şekillerde dünya çapında 112 milyar dolarlık işlem hacmi olan kişisel ve ya direk satışla meşgul olmaktadır.

MH distribütörleri ürünlerini part time veya full time yapılan ev eksenli kişisel satış metoduyla tanıtmaktadırlar. Başarılı MH distribütörleri yüksek kalite ve başarılı işadamlarından, müdürlere üniversite öğrencilerine, memurlara ve ev hanımlarına kadar uzanmaktadır.

MH'de doğru tutum ve azimle sizde maddi özgürlüğünü kazanabilirsiniz.

MH İş Fırsatı

Çok Katlı Pazarlama Veya Çok Katlı Direk Pazarlama Nedir?                                


 

Neiçin MH?

Yönetim
Organizasyon yardım için güçlü finansal ve teknik kaynaklara sahip güvenilir ve yüksek kalite yönetim takımına sahibiz. MH kişisel satışta 12 yılı aşkın bir süredir deneyime sahip ve dünya çapında 120 ülke müşterisi bulunmaktadır.

İş Etiği Politikası
MH, işini etik ve güvenilir bir şekilde yapar ve tüm çalışanların, temsilcilerin, distribütörlerin ve müşterilerin aynı şekilde çalışmasını temenni eder. İnanıyoruz ki dürüstlüğün ve birliğin yerini tutacak başka şey yoktur.

Müşteriler Önceliğimizdir.
Yönetim kurulumuz her zaman ulaşılabilirdir. Müşterilerimizden gelen fikirlere hep açığız. E-posta soruları 24-48 saatleri arasında cevaplanır.

Sistemin Güvenliği Teminat Altındadır.
MH müşterilerinin işlemleri gizli ve özel olarak muhafaza edilir. Müşterilerimizin bilgileri ve sahip olduğu hakları korumak için ek güvenlik önlemleri mevcuttur.

2014 © All rights reserved. mitat.net